2019 Doblo Modeli Özellikleri

Share Button

2019 doblo özellikleri, geliştirilmiş teknoloji ile tasarlanan yeni özellikleri sayesinde ticari araçlar arasında farkını ortaya koymaktadır. Genişletilmiş iç hacmi ile kapasitesi maksimum seviyede geliştirilmiştir. Ticari bir araç olmasının yanı sıra aile arabası olarak da kullanıma uygundur.

2019 Doblo İle Daha Keyifli Sürüşler Yaşayın

2019 doblo özellikleri, katlanabilir arka koltuk sistemi sayesinde maksimum 7 kişiye kadar taşıyabilmektedir. 1005 beygir gücünde motora sahiptir. Otomatik iklimlendirme teknolojisine sahip klima ile konforlu yolculuk imkanı sağlamaktadır. Yokuş kalkış desteği ve hız sabitleme özelliği sayesinde sürüş esnasında maksimum verim sağlamaktadır. Düşük yakıt tüketimi avantajı sağlayan bu yeni model, hem ticari amaçla kullanan kişilerin hem de geniş araba sevenlerin beğenerek tercih etiği modeller arasında yer almaktadır.

Son teknoloji ile geliştirilen dokunmatik ekranı, Türkçe dil desteğine sahiptir. Geliştirilmiş hoparlör sistemi sayesinde kaliteli ve keyifli müzik dinleme imkanı sağlamaktadır. 10 kilometrede 7.4 litrelik yakıt tüketim oranı ile her bütçeye uygun bir modeldir. Elektrikli ve ısıtmalı dış ayna donanımı sayesinde özellikle kış aylarında görüş problemini ortada kaldırmaktadır.

2019 Doblo İle Hakimiyet Sizde Olsun

2019 Doblo özellikleri, devasa bagaj hacmi ve negatif eşiği sayesinde yükleme-indirme işlemlerinde kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır. Toplam bagaj iç hacmi 790 litre olarak bilinmektedir. Kullanım alanına göre koltuklu veya koltuksuz tercih etme imkanına sahip olunmaktadır.

Yükseklik ve derinlik ayarına sahip direksiyonu sayesinde konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlamaktadır. Yol tutuşu ve güçlü süspansiyon sistemi sayesinde engebeli yollarda bile konforlu bir yolculuk yapılabilmektedir. Fren mesafesinin güçlü olması sebebi ile dengeli duruşlar sağlanmaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanabilen yan aynalar ve park sensörü sayesinde birçok avantaj sağlayabilmektedir.

Geri görüş kamerası ve motor çekiş kontrol sistemi ile donanımsak açıdan kalitesini ortaya koymaktadır. 0’dan 100 kilometreye 13.4 saniyede çıkarak ticari araçlar arasında farkını ortaya koymaktadır. Rahat sürüş desteği sağlamak amacı ile tasarlanmış rahat koltukları, kol koymak için tasarlanan yan destekler, otomatik ayarlanabilir oturma pozisyonu sayesinde uzun süren yolculuklarda dahi maksimum konfor ve verim sağlamaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir