2019 Passat Modeli ve Özellikleri

Share Button

2019 Passat yeni modeli, üstün teknoloji ile birleşerek hem donanımda hem de yazılımda fark yaratıyor. Şık ve estetik görünümü ile 2019’un en çok tercih edilen modeli olmayı başaran Passat Elegance ile eşsiz bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

2019 Passat Elegance İle Kaliteyi Hissedin

2019 Passat yeni modeli olan Elegance, kusursuz dış ve iç dizaynı ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Ön panele yerleştirilen LED Matrix farları, dinamik dönüş farları ile desteklenmekte ve yol aydınlatmasını profesyonel düzeyde sağlamakla birlikte gece görüşlerinin de kalitesini maximum seviyeye çıkarmaktadır. Ön panele yerleştirilmiş dijital gösterge paneli sayesinde ihtiyaç duyulan her şey gözler önüne serilmektedir. Uzaktan kumandalı kilit sistemi ve anahtarsız çalıştırma teknolojisine sahiptir. Bagaj kapaklarında otomatik açma-kapama sensörü bulunmaktadır.

Üstün teknoloji ile donatılmış bu otomobilde, çok fonksiyonlu deri direksiyon bulunmaktadır. 700 watt’lık ses düzeyine sahip olması sebebi ile sınırsız müzik keyfini kullanıcılarına sağlamaktadır. 120 Ps ve 240 ps arasında 3 farklı motor sistemi bulunan bu otomobilin, 4 tekerden sağladığı çekim sayesinde yol tutuşu oldukça profesyoneldir. Geliştirilmiş fren mesafesi sistemi ile daha kısa mesafelerde bile otomatik frenleme yapabilmektedir.

2019 Passat Elegance İle Keyifli Sürüşler

2019 Passat yeni modeli, highline donanıma sahiptir. Açılabilir tavan, koltuk ısıtma, geniş bagaj alanı ile pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Jantları, alimünyum destekli ve 3 farklı inç boyuttadır. IQ Drive sistemi sayesinde kaliteli ve güvenli sürüş imkanını sağlamaktadır. Dokunmatik ekran paneli, navigasyon desteğini kolaylıkla sağlamakta ve direksiyon üzerinden kontrol edilebilmektedir.

Deri döşemeli koltuk yapısı sayesinde şık ve estetik bir görünüm kazanmaktadır. Üstün teknoloji ile tasarlanmış motoru; karbondioksit yayma miktarını azaltmaktadır. Orta panele yerleştirilen kablosuz şarj özelliği kullanıcılarına aparat olmadan kaliteli bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

Sürüş esnasında telefonla konuşmanın doğurabileceği olumsuz sonuçlar ele alınarak geliştirilmiş olan sistemi sayesinde telefonlar otomatik olarak arabaya tanıtılabilmekte ve istenilen tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. Dikiz aynaları otomatik olarak ayarlandığından dolayı yol tipine göre değişmekte ve maksimum performans kalitesini kullanıcıya sunmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir