2019 Yeni Model Fiat Fiorino Özellikleri

Share Button

2019 Yeni Model Fiat Fiorino Özellikleri

Gündelik işlerin yerine getirilmesinde ve kalabalık aileler tarafından piknik, tatil vb. yerlere rahatça çıkılmasına olanak tanıyan hafif ticari araçlar, geniş bagaj hacimleri sayesinde fazla eşyaların taşınmasına ve konforlu yolculuklar gerçekleştirilebilmesine olanak tanımaktadır.

Bu araç sınıfının 2019 yılı itibariyle en dikkat çekenleri arasında ise Fiat tarafından üretilen 2019 model Fiorino Combi’ler olmaktadır. Yenilenen dış yüzeyleri ve kullanışlı iç tasarımları sayesinde tüketicilere bu özellikleri ile birçok özellik sunmaktadır.

2019-Fiat-Fiorino-2019 model özellikleri

2019-Fiat-Fiorino-2019 model özellikleri

Düşük Yakıt Tüketimi ve Çevreci Motor

1.3 Multijet 95 beygir gücü ve 1.3 Multijet 80 beygir gücü düzeyinde motorinli yakıta sahip motora ek olarak 1.4 77 beygir gücünde benzinli yakıtta modelleri bulunan bu araçlar, 45 litre hacminde yakıt deposuna sahiptir.

Motorinli modelleri şehir içinde ortalama 4.7-5.7 lt/100 km, şehir dışında ortalama 3.5-3.8 lt/100 km ve karma olarak ortalama 4.0-4.5 lt/100 km yakıt tüketimine sahip olup 103-118 g/km karbon emisyonuna sahip olmaktadır.

Benzinli sınıfında ise şehir içinde ortalama yakıt tüketimi 8.9 lt/100 km, şehir dışında ortalama 5.8 lt/100 km ve karma olarak ortalama 6.9 lt/100 km iken, karbondioksit emisyon oranı ise 161 g/km olmaktadır.

4 kişiye ek olarak 388 kg istiap haddine sahip olan otomobil, 155-170 km/saat maksimum hıza ulaşmaktadır.

Fiat Fiorino Yeni Cikan Modeli

Fiat Fiorino Yeni Cikan Modeli

Birçok Fonksiyonel Özelliğe Sahip Donanımlar

Donanım özelliklerine bakıldığında ise gövde rengi tamponlar, metalik ön ızgara çerçevesi, tam boy sac stepne, kapı panelinde bardak tutuculu fonksiyonel cepler, okuma lambası, yükseklik ve bel ayarlı sürücü koltuğu, sürücü koltuğu kol dayanağı, kapalı torpido gözü, tek parça katlanabilir arka koltuk, deri direksiyon simidi ve vites topuzu gibi özellikler bulunmaktadır.

Ayrıca araçta yük sabitleme kancaları, hız sabitleme sistemi, hidrolik direksiyon, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi, elektrikli ön camlar, elektrik ayarlı ve buğu çözücülü dış dikiz aynası, polen filtreli klima, ön far yükseklik ayarı, yol bilgisayarı, My Car sistemi, “Follow me home” refakatçi aydınlatma sistemi, şarj amaçlı USB çıkışı gibi fonksiyonlar yer almaktadır.

2019-model-Fiat-Fiorino

2019-model-Fiat-Fiorino

Fiat Fiorino Yüksek Güvenlik Koruması

Dört sensörlü ve EBD’li ABS başta olmak üzere, yangın önleme sistemi, ESP, ASR, HillHolder, anti-submarin koltuklar, ön kapılarda darbe emici çelik kuşaklar, sürücü ve yolcu hava yastıkları, aktif gergili emniyet kemeri, sürücü ve yolcu yan hava yastıkları gibi güvenlik özellikleri ile rahat yolculuk imkanı sağlamaktadır.

Gelişmiş Multimedya Sistemi

Bluetooth ve USB bağlantılarına olanak tanıyan radyo ve mp3 çalar, 5″ dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ve buna entegreli yol bilgisayarı ile akıllı telefon bağlantı uygulamaları ve direksiyondan bağlanabilme özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Rio kırmızısı, beyaz, lal kırmızısı, mistik gri, metalik siyah, inci grisi, bronz kahve, turkuaz mavi, gece mavisi gibi birçok renkte, 15″-16″ Emotion ve Premio versiyon alaşımlı jantları ile piyasaya sürülen araç, Türkiye’de 2019 yılı resmi fiyatı ile 54.900 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır.

 

2019 Yeni Model Fiat Fiorino Özellikleri, Bu Paylaşımda sizlere fiat fiorino 2019 modelini tanıtmaya calıştık. Fiat Fiorino yeni modelindeki özellikler.

fiat 2019 modeli, fiorino 2019 model, fiorino 2019 model özellikleri, fiat fiorino yeni arabası, yeni cikan fiat fiorino

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir