2020 Model Yeni Opel Corsa Özellikleri

Share Button

2020 yeni Opel Corsa özellikleri ülkemizde en fazla sevilen ve tercih edilen modeller arasındadır. Bu araçlar, B segmentinde en fazla satışı olan araçlardan bir tanesidir. Opel’in PSA Grubu’na geçmesi ile birlikte daha fazla ağırlığa ve uzunluğa sahip olmuştur. Araçların 2020 üretimleri, 1.2 litrelik atmosfer benzinli motor ve aynı zamanda manuel vites seçeneği de vardır. Güç olarak 74 beygir güç üretimi ile motor seçenekleri bir hayli iyidir. 1.2 turbo şarjlı motor ile 100 beygirlik gücü 205 Nm tork üretimi sağlayabilmektedir. 1.5 litrelik dizel motor ise 102 beygir olarak güç sağlarken, 250 Nm tork üretimi yapar. Araç farklı dokunuşlar ile dizayn kazanmıştır. Yeni model Opel severler tarafından merakla beklenmektedir.

2020 yeni Opel Corsa Harika Tasarım Özellikleri

Opel, geçtiğimiz yıllarda General Motors PSA’ya geçtiği için araç üretimlerini farklı çizgilerde üretmektedir. Markanın araçları görünüm olarak klasikleşmiş Opel tasarımlarına sadık kaldıkları söylenebilir. 2020 yeni Opel Corsa özellikleri önceki modellere göre daha klasikleşmiş olan hatlar ile sunulmaktadır. Ayrıca yeni üretimlerde ön plana çıkan en önemli özellikler ise tavan renginin diğer üretimlerdeki gibi gövde renginden farklı olarak seçilebilmektedir. Böylece araçlar kolay bir şekilde de kişiselleştirilebilmektedir. İçdizayn olarak ise önceki görünümünden ilham alınarak tasarım sağlanır. Aracın içindeki göz ve cepler, 2020 modelinde ciddi bir şekilde artış göstermiştir. Böylece çocuklu ailelerinde ihtiyaç duyacağı ekstra depolama erişimi rahatlıkla sağlanır.

2020 yeni Opel Corsa Donanımsal Farklılıkları

Opel üretimlerinde uzun zamandır sunduğu teknolojiler ile üretimleri modern görünümlü ve yeni gelişimlere dayalı olarak yapmaktadır. Yeni tasarlanan Corsa ise Peugeot temelli özellikler ile tasarlanarak, kullanıcılara sunulacaktır. 2020 yeni Opel Corsa özellikleri farklı donanımsal yapıdaki nitelikleri ile dikkat çekmektedir. Klimalar değişecek ya da bazı donanımsal isimlerin farklılık göstereceği söylenebilir. Araçların donanım olarak bulunduğu LED farlar, güçlü ışık verebilme ve az enerji kullanımı muhteşem performanslardır. Ayrıca aracın içinde çoğu B sınıfı araçta yer almayan dijital göstergeler de ekranda bulunmaktadır. Geniş bir multimedya ekranı olduğu söylenemese de son zamanlarda ekran özellikleri kişiselleştirilebilmektedir. Bu nedenle muhteşem kullanımlı ve rahat bir sürüş keyfi sunar.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir