2020 Model Yeni Toyota Corolla

Share Button

2020 yeni Toyota Corolla özellikleri araba meraklılarının çok sık yönelttiği sorular arasındadır. Akıllı güvenlik sistemi ile yüksek teknolojili bir şekilde üretilen Corolla serileri, iç mekanından dış tasarımına kadar standartolarak sunulan ekipmanlar ile imal edilmiştir. Bu araçlar, yaşam tarzını olumlu anlamda etkileyecek ek özellikler ile üretilmiştir. Ayrıca kendinize uyumlu olarak Toyota’nızı oluşturabiliyorsunuz. Konforlu ve ergonomik yolculuklar için markanın özel olarak tasarlamış olduğu iç ve dış aksesuar olanakları vardır. Dış donanımda alüminyum jantlar, bagaj kapak kromajları, bagaj kapak spoyleri, kapı alt çıtaları, çeki demiri, port bagajı, tavan bagaj kutusu, tavanda bisiklet taşıyıcı ise sağ tarafta yer alır. Bütün bu ek özellikler uzun yolculuklar için hayatı tamamen kolaylaştıracaktır. Son dönemde teknolojik gelişmeler araçlarda da yer almaya devam ediyor.

2020 Yeni Toyota Corolla Stil Özelliklerini Keşfedin

Otomobil severlerin 2020 Toyota modelini ilgiyle incelediği ve bir hayli beğeni topladığı söylenebilir. Tarz ve stil olarak 2020 yeni Toyota Corolla özellikleri, karartılmış arka ve arka yan camları, leke siyah ön üst ızgarası, ön üst ızgarada kromdan detaylar, LED ön sis farları, arka farlarda yer alan LED ışık çizgisi, gövde renginde yan aynalar, gövdenin renginde kapı kolları ile farklı bir tarz kazandırılmıştır. Ayrıca akıllı giriş ve çalıştırma sistemine sahip olan bir modeldir. Refakatçi aydınlatma özelliği, otomatik yanan farlar, yağmur sensorleri, elektrik kumanda yardımı ile ısıtmalı dönüş sinyalleri gibi bazı özellikleri dikkat çekicidir.

2020 yeni Toyota Corolla Muhteşem Saklama ve Taşıma Olanakları

Uzun seyahatlerde genellikle araçların özellikleri bir hayli önemlidir. Corolla’nın tasarlamış olduğu yeni araba serisi, bu durumu destekleyici özellikler ortaya koyar. 2020 yeni Toyota Corolla özellikleri uzun yolculuklar da ya da gerek duyulduğunda geniş bir saklama ve taşıma niteliği gösterir. Araçlardaki bagaj kapak spoylerleri primerli ve boyasızdır, kapı alt çıtaları kromdan yapılmıştır. Saklama ve taşıma işlemleri için ise çeki demiri bulunmaktadır ve sökülebilmektedir. Port bagaj ve tavanda yer alan bagaj kutusu işlevsel özelliklere sahiptir. Ayrıca çeki demiri kablosu, tavandaki bisiklet taşıyıcılar ile ek bir binek eşya da taşınabilmektedir.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir