2020 Yeni Volkswagen Caddy Modeli

Share Button

2020 Volkswagen Caddy özellikleri golf görünümlü ve tasarımlı olan dış yapısına sahiptir. Hafif ticari model olarak ülkemizde ve dünya pazarında en fazla tercih edilen modellerden biri olarak ifade edilebilir. 5. Nesilde yeniden tasarlanmış olan 2020 model Caddy baştan aşağı yenilenen bir görünümle sunulmaktadır. MQB platformu ile geliştirilmiş olan Caddy, Golf ’ün tasarımı ile sıra dışı bir görünüme sahiptir. Ön kısmı delikli tampon ve arka tarafı da tavana kadar uzanmış olan stop lambaları ile üretilmiştir. Bu araçların panoramik cam tavanları toplamda 1.4 metrekare olarak ayarlanmıştır. 4501 mm uzunlukta 1855 mm genişliği ve 1797 mm yüksekliğe sahip 2020 Caddy, jant boyutu 18 inçtir.

2020 Volkswagen Caddy Muhteşem Performanslı Motor Özellikleri

Yeni üretimli araçların Kessy ismi ile anahtarsız giriş sistemi ve dijital gösterge panelleri, McPherson süspansiyon sistemi ve diğer teknik özellikleri ile muhteşem bir sürüş keyfi sunar. Araçların motor özellikleri ise dizel ve manueller için çeşitlilik gösterir. 2020 Volkswagen Caddy Özellikleri arasında 2.0 TDI dizel ve HP özellikleri ile manuel ve dizeller için değişkenlik gösterir. Araçların 1.5 TSI benzinli olanlar ise 6 ileri manuel olarak belirlenmiştir. Araçların kalbinde golf etkisi görünse de tamamıyla dijital gösterge panellerine sahiptir. İç tasarımlarındaki 6.5 ile 10 inç aralığında değişkenlik gösteren multimedya ekranları, fiziksel düğmeler, led ampuller ve ergonomik koltuklar ile imal edilmiştir.

2020 Volkswagen Caddy Dış Tasarımı

Volkswagen, yeni üretmiş olduğu Caddy’nin ilk teaserini yayınlamıştır. Yeni modelin şubat ayındaki tanıtımı ile dış görünüm ve teknik özeliklerini açıklamıştır. 2020 Volkswagen Caddy Özellikleri abartılı bir çizim ile gelmiştir. Küçük ızgara yapısı, açılı gündüz LED farı, krom şeritleri ile golf modelleri andırmaktadır. Bunun aynı sıra tampon kısmındaki sportif hava girişi ile diğer modelleri de anımsatmaktadır. Araçların arka kısımları muhtemel olarak ince Led ve arka lambaları da temiz görünümlü tampon olarak tasarlanmıştır. MQB platformu üstünde geliştirilmiş olan 2020 model Caddy’nin golf gibi benzin ve dizel motor seçeneği de vardır. Ayrıca motor seçeneği ise 1.0 ve 1.5 olarak değişkenlik gösterir. Ülkemizde oldukça sevilen modellerden birisi olduğu için ülkece pek çok kişi yeni caddy 2020 modelini bekliyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir