Muhteşem Kamera : Samsung Galaxy S11 Model ve Özellikleri

Share Button

Samsung Galaxy S11 modeli, 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunulacaktır. S serisinin beklenen modeli yalnızca dış tasarımı ile değil sistemsel özellikleri ile de farkını ortaya koymayı başaracaktır. Üstün teknolojik özellikleri ile kullanıcılarına, bir telefondan beklenenin çok üstünde hizmet sunacaktır.

Samsung Galaxy S11 İle Çığır Açan Teknoloji

Samsung Galaxy S11 modeli, 2020 yılının en çok beklenen telefon modelleri arasında yer almaktadır. Güçlü bir performans ile piyasaya sunulacak olan S11, Exynos 990 yonga seti ile tasarlanmaktadır. 8 çekirdekli işletim sistemi kullanacağı bilinen bu model, oldukça hızlı ve güçlü bir performansa sahip olacaktır. Geliştirilmiş bir teknolojik sistem ile tasarlanan bu modelin kamerasında 5x Optik zoom kullanılacaktır. Bu sayede 108 MP’lik kamera sistemine sahip olacak ve kullanıcılarına profesyonel fotoğraflar çekme imkanını sağlayacaktır. Bu kamera kullanıcıların ihtiyacını oldukça fazlası ile karşılayacak oldukça güzel bir kamera olacaktır. Artık yeni kameralar yapay zeka desteği içeriyor.

Geliştirilmiş batarya sistemi sayesinde hızlı şarj etme ve uzun süre kullanım imkanını, 5.000 mAh pil ile sağlayacaktır. Android V10 (Q) işletim sistemi ile piyasaya sunulacak olan bu model, Samsung’un ürettiği amiral modeller arasında en büyük ekrana sahip olacaktır. 6.7 inç dokunmatik ekran ile tasarlanan S11, 1440 X 3040 pixel ekran çözünürlüğüne sahip olacaktır. Ekran camı; her tür darbeye karşı koruma özelliğine sahip Corning Gorilla Glass ile tasarlanmaktır. Bu sayede daha dayanıklı ve güçlü bir ekrana sahip olacaktır.

Samsung Galaxy S11 İle Kusursuz Performans

Samsung Galaxy S11 modeli, 10 MP ön kamerası ile mükemmel selfilerin öncüsü olacaktır. 256 GB dahili hafızaya sahip model, 512 GB’a kadar genişletilebilir hafıza imkanını kullanıcılarına sunacaktır. Güçlü hoparlör sistemi ile yüksek ses kapasitesine sahip olacak model aynı zamanda çift sim girişi sayesinde kullanım açısından büyük avantajlar sağlayacaktır.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra 5G hızında internet erişimini sağlayacak olan S11 modeli, bekleyen herkesin beğenisini kazanmayı başaracaktır. Güçlü kamerası sayesinde 100x digital yakınlaştırma yapabilecek olan S11, kamera tasarımında bir ilke imza atmayı hedeflemektedir. Geliştirilmiş donanımsal özelliklerinin yanı sıra güçlü sistemsel özellikleri sayesinde telefon piyasasının nabzını tutmayı başaracaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir