Muhteşem Zoomu ile Huawei P30 Pro Modeli ve Özellikeri

Share Button

Huawei P30 pro modeli dünya üzerinde en kaliteli ve kullanışlı teknoloji ürünleri üretmekte olan Huawei firmasının çıkarmış olduğu cep telefonu olmaktadır. Hem özellikleri hem de fiyatı ile kullanıcı adaylarının dikkatini çekmektedir.

Aynı zamanda tasarımı büyük bir kitlenin dikkatini çekmiş olmaktadır. Huawei firması çıkarmış olduğu birçok akıllı telefon gibi P30 modeli ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Teknik Donanımları ile Huawei P30 Pro Modeli

Huawei’ninP30 pro akıllı cep telefonunun işlemcisi kirin 980 modeli ile piyasaya çıkarılmış olmaktadır. Kullanıcı adaylarının dikkatini çeken 6.47 inç büyüklükte olan ve çerçevesiz tasarlanan ekranı kullanıcıların izledikleri videolarda yada baktıkları fotoğraflarda bir çok detayı barındırmaktadır.

Aynı zamanda ekran camı çizilmelere ve darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış olmaktadır. Akıllı cep telefonlarında kişilerin en çok dikkat ettiği teknik donanımlardan bir tanesi de ram büyüklüğü olmaktadır, bu anlamda Huawei P30 pro modeli 6 gb büyüklüğündeki rami ile göz doldurmaktadır. Kişilerin çektiği fotoğrafları ve videoları saklayabilmeleri için telefonlardaki depolama miktarı oldukça önem arz etmektedir.

Gelişen ve gelişmeye devam eden teknoloji akıllı cep telefonlarını birer fotoğraf makinasına çevirmiş olmaktadır. Kamera kalitesi arttıkça fotoğraf ve videolarında kalitesi artmaktadır. Bu anlamda dahili hafızanın büyüklüğü önemli olmaktadır. P30 pro modeli 128 gb büyüklüğündeki hafızası ile kişilerin telefonlarındaki hafıza endişesini ortadan kaldırmaktadır.

Huawei P30 Pro Modelinin Dikkat Çeken Özellikleri

Akıll bir cep telefonunda kişilerin en sık aradığı özellik uygulamalar arası geçiş hızı ve telefonların verimli bir şekilde çalışması olmaktadır. P30 pro modeli de 8 çekirdekli olan işlemcisi ile kullanıcı adaylarının hız beklentilerini karşılamaktadır. Telefonlarda önemli olan bir diğer özellik ise bataryalarının uzun süre kullanılabilir şarj barındırması olmaktadır.

Huawei P30 pro modeli 4200 mah kapasitesi ile uzun süre kullanılabilen şarj imkânı sağlamaktadır. Cep telefonlarının kamerası her geçen gün geliştirilmektedir. Bu da kullanıcı adaylarının en çok önem verdiği teknik özelliklerden biri olmaktadır. Güzel bir anı iyi bir fotoğraf ile yakalamak isteyen kullanıcılar P30 pro modelinin arkasında bulunmakta olan 3 farklı kamera ile istedikleri görüntüyü elde edebilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir