Oyun Canavarı Xiaomi Shark 3 ve Pro Modeli

Share Button

Oyun canavarı Xiaomi Black Shark 3 ve Pro özellikleri arasında yer alan en bilindik nitelik, oyun telefonu olmasıdır. Bu kavramla birlikte serinin son üyesi olan Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro modellerinin tanıtımı yapılmıştır. Bu cihazların kendine özel tasarımları vardır. Ayrıca cihazların Black Shark logosu ile R GB ışıklandırması farklı bir görünüm sunar. Bu konumdayken, telefonun üst bölümü 3.5 mm kulaklık girişleri ve alt bölümündeki USB Type-C girişine sahiptir.

Black Shark 3, ekran yenileme hızı 90 Hz olarak imal edilmiştir ve 6.67 inçlik FHD AMOLED ekran şeklinde üretimi sağlanmıştır. Ekranda ise üst ve alt bölümlerin ince çerçeveli olmasıyla birlikte bu durum rahatsız edici değildir. Son olarak ekran kısmı 20:9 en ve boya sahiptir.

Oyun canavarı Xiaomi Black Shark 3 ve Pro Cihazlarını Özel Kılan Nitelikler

Black Shark 3’ü özel olarak öne çıkaran bazı teknik özellikler vardır. Snapdragon işlemcisi865 olan ve 12 GB LPDDR5 RAM’aaynı zamanda 256 GB UFS 3.0 depolama alanıyla ile dikkat çekmektedir. Oyun canavarı Xiaomi Black Shark 3 ve Pro özellikleri arasında Xiaomi’nin yeni oyuncu sürümü 5 G bağlantısına ve Wİ-Fİ 6 desteği ile birlikte üretilmiştir. Böylece mümkün mertebe en yüksük hız ile indirme işlemi yapılabilmektedir. Black Shark 3 serisi oyuncu telefonu ismini taşımasının yanı sıra kamera bölümünde epey iyi nitelikler ile tasarlanmıştır.

Oyun canavarı Xiaomi Black Shark 3 ve Pro Muhteşem Dış Tasarım Özellikleri

Bu serilerin üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır ve Pro’ya iki tane programlanabilir olan fiziksel tuş koymayı eksik etmeyen bir tasarıma sahiptir. Bu tuşlar ise oyunlar için konulmuştur. Tuşun aynı zamanda gövdeye gizlenebiliyor olması da işlevsel kullanımı sunmaktadır. Oyun canavarı Xiaomi Black Shark 3 ve Pro özellikleri fiyat unsurunu da mobil oyun tutkunları için uygun oranlar da sunmuştur. Fiyat unsuru bütçeyi sarsmadığı için de oyun severlerin çok sık tercih ettiği cihazlar arasında yerini almaktadır. Teknik donanımlarının işlevsel kullanımlı olması, çoğu kişi tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca AnTuTu skorlarında kendini oldukça gösteren ve merak edilen performansı ile Black Shark 3’ü bizde merakla bekliyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir