Şıklığı ile Yeni BMW i8 Modeli ve Özellikleri

Share Button

BMW İ8 modeli ve özellikleri her bakımdan sevilmektedir. Bu araç üzerinde uygulanan bazı tasarımlar fazla beğenilmese de daha sonrasında aracın son hali sunulduğunda oldukça fazla beğeni almayı başarmıştır. Alanında fazla hızlı olmasa da tasarım ve iç donanım özellikleri bakımından tercih edilebilmektedir.

BMW İ8 Modeli ve Özellikleri Diğer Modellerinden Farklı Mıdır?

Bu model otomobil diğer modellerinden oldukça faklı özelliklere sahip olmaktadır. Daha önce modelin tanıtımı yapılırken müşterine bu özelliklerle ilgili sözler verilmiştir. Bu araç diğer son model araçlardan görünüm olarak çok farklı değildir. Yeni tarz modern araçlarla aynı şık görünüme sahip olması tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.

Ayrıca konforlu bir sürüş deneyimi sağladığından uzun süre bu aracın tercih edilmeye devam edileceği bilinen ve kabul edilen bir gerçektir. BMW İ8 modeli ve özellikleri konusu araç piyasaya sürülene kadar uzun süre tartışma konusu olmuştur. Çünkü en çok tasarım yönünde beklentiler oluşmuştur. Bu aracın üzeri açılabildiğinden gerektiğinde son derece şık bir spor araca dönüşebilmektedir. Bagaj alanı büyütüldüğünden eşya taşıma konusunda da konfor sağlamaktadır.

BMW İ8 Modeli ve Motor Özellikleri

BMW İ8 motor hacmi olarak oldukça genişletilmiştir. Birçok kişi tarafından denenen ve motor özellikleri bakımından sınıfı geçen bu araç uzun yol sürüşleri için uygun olarak görünmektedir. Şoför alanı olarak da oldukça rahat olduğu belirtilmektedir.

Ayrıca tüm güvenlik önlemleri alındığından sınıfının en iyilerinden olarak bahsi geçmektedir. BMW İ8 modeli ve özellikleri markanın diğer araçlarından farklı olduğu kadar güzel olarak da görülmektedir. Bu aracın piyasaya sürülmesi uzun süre beklenmiştir. Ve müşteriden gelen yorumlar son derece olumlu olarak belirtilmektedir. Alanında olduğu araçlar arasında en az yakıt tüketimine sahip olması bakımından da tercih edilmektedir.

Ayrıca çevre dostu olarak bilinmektedir. Direksiyon dengesi ve aracın tekerlek uyumu oldukça iyi durumdadır. Bu da son derece güzel bir sürüş sağlamaktadır. Teknik olarak bakıldığında alanında bulunan diğer araçlardan daha farklı bir tasarımla üretildiği tüm kullanıcıları tarafından kabul edilmiştir. Virajlarda sağladığı dar görüş nedeniyle beğenilmeyen özellikleri de bulunmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir