Tasarımı ile Büyüleyen BMW 3.20D Modeli ve Özellikleri

Share Button

BMW 3.20 D, kusursuz tasarımı ile hem lüks hem de spor arabayı tek bir yapıda piyasa sunmaktadır. Maksimum konfor ve kaliteyi temel alarak tasarlanan bu otomobil pek çok kişinin tercih ettiği popüler modeller arasında yer almaktadır.

BMW 3.20 D Modeli İle Tüm Yollar Sizin Olsun

BMW 3.20 D, yüksek motor gücü ve eşsiz dış tasarımı sahip bir otomobildir. Dış tasarım esnasında, modern bir görünüm kazandırılmasına rağmen geleneksel BMW motiflerini kullanmaktan da vazgeçilmemiştir. Geniş ve ferah bir iç tasarıma sahip bu model, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. iDrive monitörü ile sürücünün ihtiyacı olan her şeyi karşılama imkanı sağlanmaktadır. Yüksek güce sahip hoparlör sistemi ile sürüş esnasında kaliteli bir müzik keyfi yaşama imkanını kullanıcılarına sunmaktadır.

Üstün teknoloji ile donatılmış geri vites kamerası; tüm açılardan görüş imkanı sağladığından dolayı kontrollü ve güvenilir park imkanı sunmaktadır. Anahtarsız giriş özelliği ile tamamen dokunmatik bir yapıya sahip otomobilin bagaj kapısı da temassız olarak açılmaktadır.

BMW 3.20 D Modeli İle Kusursuz Sürüş Deneyimi

BMW 3.20 D, TwinPower Turbo motor gücü ile çevre dostu bir teknoloji kullanmaktadır. Bu motor sayesinde çevik ve yol tutuşu daha konforlu bir hal alan otomobil, start-stop özelliği sayesinde de yakıttan tasarruf sağlamaktadır. 1900 beygir gücüne sahip bu otomobil, 0’dan 100’e 7.2 saniyede çıkmayı başarmaktadır.

230 kilometre maksimum hız’a sahip ve 57 litre yakıt hacmi bulunmaktadır. Kendinden fren sistemine sahip otomobil, yol tutuşunda güvenliğe de oldukça önem vermektedir. Engebeli yollarda kontrollü süspansiyon teknoloji ile rahat ve konforlu bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Motor ara hızlanmaları, ani hız değişimlerinde avantaj sağlamaktadır. Performans dengesi ve gücü sayesinde kullanıcılarına yüksek hızda bile güvenli bir sürüş keyfi yaşamalarına olanak sağlamaktadır.

Elektrikli direksiyon sistemi sayesinde yakıt tasarrufu yapmasının yanı sıra hassas tutuş imkanı da sağlamaktadır. Üstün teknolojisi sayesinde kullanıcı güvenliğini maksimum düzeye çıkarmayı başarmaktadır. Hız aşımı veya gidilmesi gereken ideal hız dengesi aşıldığı zaman uyarı vererek olası kazaları önlemektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir