Yeni Realme 6 ve Realmi 6 Pro Modeli

Share Button

Yeni Realme 6 ve Realme 6 Pro özellikleri, uzun zamandır merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Ülkemizde resmi anlamda bulunan Realme’nin merak edilen fiyatları ve modellerini tanıtmıştır. Telefonların genel özelliklerine bakıldığı zaman çentiksiz tasarlanmış, Realme 6 ve Realme 6 Pro ince çerçeveleri olan göz alıcı tasarıma sahiptir. Ayrıca parmak izi sensörleri, yan tarafındaki telefonlar ve teknik nitelikleri büyük bir farklılığa neden olmaktadır. Telefonların altında bulunan Realme 6 gücünü oyun oynamak isteyenler, Mediatek G90T işlemcisinin ve aynı zamanda 4 GB/ 6 GB ya da 8 GB Ram’lı olarak almaktadır. Modelin 6.5 inç HD Full ekranı 90 Hz yenileme hızı ile muhteşem bir görünüm sunuyor. Telefon pikseli ise 16 megapiksel F2.0 kameradır ve arka kısmı 64 megapiksel’dir.

Yeni Realme 6 ve Realme 6 Pro’da Dikkat Çeken Nitelikler

Telefon almayı ya da telefonlarını yenilemeyi düşünen kişiler için Realme sunduğu yenilikler ile birçok ihtiyaca dokunmaktadır. Yeni Realme 6 ve Realme 6 Pro özellikleri arka kamerasındaki F2.3 ultra geniş açı ile 2 megapiksel makro 2 megapiksel siyah beyaz sensoru ile bir araya gelmektedir. Aynı zamanda 64 GB ya da 128 GB dahili depolama ile sunulmuş olan cihaz, 30 W hızlı şarj desteği ile üretilmiştir. Bunun yanı sıra 4.300 mAh pile destekli olarak çalışmaktadır.

Yeni Realme 6 ve Realme 6 Pro Gücünün Farkı

Realme 6 Pro gücünü ortaya koyan telefonlar arasındadır. Ayrıca oyun odaklı olan Snapdragon 720 G işlemcisi, 6 GB/ 8 GB Ram’den almaktadır. Telefonların satış fiyatları da oldukça uygun ve herkese hitap eden aralıklardadır. Yeni Realme 6 ve Realme 6 Pro özellikleri dış tasarımındaki sağlamlık ve güçlü yapı ile telefon severler tarafından ilgi görmektedir. Cihazlar hem hızlı hem de görünüm olarak muhteşem şıklığa sahiptir. Ayrıca kamera özellikleri iddialı bir yapıda sunularak, telefon severlerden tam not almıştır. Bu yeni modellerin dış tasarım renkleri de lacivert ve toprak tonu ile tasarlanmıştır. Ayrıca son dönemde ülkemizde de ağırlığını oldukça arttırarak Türkiye pazarına da giren Realme modeli ülkemizde oldukça ilgi çeken ve HDR desteği ile oyunlarda da tam ekran deneyimi ile kişileri büyüleyen sayılı telefonlardan birisidir. Bu nedenle ülkemizde yeni olmasına rağmen yine de ciddi miktarda satış yapmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir