Yeni Volkswagen Golf 8 Modeli ve Özellikleri

Share Button

Volkswagen Golf 8 modeli ve özellikleri herkes tarafından merakla beklenen bir konudur. Uzun zaman Golf 8 serisinin çıkması ve piyasaya sürülmesi beklenmiştir. Bu oldukça heyecanlı bir bekleyiştir. Alman olan bu marka şimdiye kadar 34 buçuk milyondan fazla satış yaptığı bu serinin 8. Modelini çıkararak müşterisine yeni bir araç sunmaktadır.

Volkswagen Golf 8 Modeli ve Özellikleri Nelerdir?

Tamamen alman üretimi olan bu marka ve model yeni bir motor ve teknoloji yenilikleri ile dolu olmaktadır. Bu yüzden müşterileri oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olmaktadır.  Araç özelliklerine başlanırken muhakkak tasarımından bahsedilmesi gerekmektedir. Golf 7’ye benzeyen arka lambalarına değişik bir tasarım getirilmesi gözlerden kaçmayan bir detay olma özelliği taşımaktadır. Bu seri de bagaj biraz kısaltılmış olarak tasarlanmıştır. Tavan eğrisi ise biraz daha aşağıda düşünülmüştür. Bu da araca daha fazla spor bir görüntü katmaktadır. Volkswagen Golf 8 modeli ve özellikleri konusu açıldığında en büyük değişikliğin ön tarafta yapıldığından bahis edilebilir.

Aracın boyutunda da ise seriye bakıldığında ciddi bir değişiklik yapıldığı görülmektedir. Diğer serilere göre daha geniş ve daha küt olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tasarım olarak en çok bu seri beğenilmektedir. İç dizaynında yaşanan değişiklikler ise golf serisinin çok fazla değiştiğinin bir göstergesi olabilmektedir. Aracın içerisinin olabildiğince teknolojiyle donandığını söylenebilmektedir.

Volkswagen Golf 8 Modeli ve Motor Özellikleri

Volkswagen motor özellikleri oldukça beğenilen bu araç yeni sürüm araçlarla aynı özelliklere sahip olup çevre dostu olarak piyasaya sürülmektedir. Ayrıca yakıt tasarrufu açısından oldukça sevildiği bilinmektedir. Sürücüsünü park konusunda uyaran ve yardımcı olan bir donanıma sahiptir. Ayrıca her türden hız sabitleyiciye sahip bir araç olduğundan trafiğe çıkıldığından doğabilecek tehlikelere karşı önlemler alınmış durumdadır.

Alanında hızlı sayılan bu araç ile spor araç keyfi sonuna kadar deneyimlenmiş olacaktır. Ayrıca bu araç teknolojik donanımlarıyla da dikkat çekmektedir. İçerisinde bulunan ses sitemi diğer serilerden farklı olarak daha kaliteli hale getirilmiştir. Park konusunda yaşanan problemlere getirdiği çözüm bakımından da oldukça sevilen bir model olmuştur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir